Historia firmy

Timeline

31 marca

Nasazení IPv6 na webhostingu a serverhostingu

21 marca

Spuštění Nonstop zákaznické podpory

Oficiálně jsme ke službám spustili nonstop zákaznickou podporu a to včetně nocí, víkendů, svátku.

25 lutego

Certifikace ISO 9001 a ISO 14001

Úspěšně jsme dokončili certifikaci systému managementu kvality ISO 9001 (QMS) a současně také certifikaci systému environmentálního managementu ISO 14001 (EMS).

22 grudnia

První výherce notebooku

První výherce notebooku

Našim zákazníkům a fanouškům jsme rozdali už desítky tisíc různých reklamních předmětů, a to včetně více jak stovky notebooků a několika aut. Úplně prvním výhercem však byl pan Rastislav Hruška, který od nás dostal Acer Aspire One D255.

10 grudnia

Spuštění nabídky dedikovaných serverů

Spuštění nabídky dedikovaných serverů

Do naší nabídky jsme zařadili dedikované servery. Tehdy jste na zřízení museli čekat až 1 pracovní den. Dnes už se vše řeší automaticky v řádech minut.

3 grudnia

Spuštění druhé trasy k WEDOS DC1

Do provozu byla spuštěna druhá trasa mezi naším datacentrem a telehousem SITEL v Praze. Tato trasa měla kapacitu 1 Gbps a byla zakončena u dalšího (v pořadí již třetího) poskytovatele konektivity Kaora s.r.o., který nás dále propojil do sítě Internet.

28 października

Spuštění nabídky VPS

Na trh jsme přišli s velmi zajímavou nabídkou VPS s plným root přestupem přes KVM. Prodávali jsme je po balíčkách 15 GB HDD a 512 MB RAM za 100 Kč bez DPH. Ačkoliv tyto VPS nahradili později výkonnější VPS SSD a po nich VPS ON, stále máme stovky zákazníků, kteří je využívají.

22 października

Spuštěny registrace domén .org a .info

Mezi nabízené domény jsem přidali .org a .info za cenu 135 Kč bez DPH.

13 września

Spuštění registrace domén a webhostingu NoLimit

Naše první služby byly spuštěny. Našim zákazníkům jsme nabídli domény .cz, .eu, .com, .net a náš webhosting NoLimit za akční rozjezdovou cenu 15 Kč/měsíc. 13. září také slavíme jako naše oficiální narozeniny.

17 sierpnia

Akreditace EURid pro .eu domény

Akreditace EURid pro .eu domény

Stali jsme se akreditovaným registrátorem .EU domén.