Senior developer, architekt - PHP+MySQL

Hledáme zkušeného PHP+MySQL programátora a SW architekta pro vedení vývoje projektu Pojištění.cz.

Náplň práce

  • vývoj webových aplikací a interních systémů
  • návrh architektura a designu nových funkcionalit
  • spolupráce s managementem na požadavcích
  • odborný dohled nad vývojem a kvalitou aplikací, řízení dalších programátorů
  • tvorba vývojového plánu
  • zavádění nových standardů a postupů ve vývoji a nových technologií
  • tvorba technické dokumentace
  • zodpovědnost za celý projekt

Požadujeme

  • VŠ vzdělání v oboru IT
  • výborná znalost PHP5 (včetně OOP) a SQL (MySQL)
  • výborná znalost (X)HTML a CSS
  • prokazatelná praxe alespoň 2 roky na podobné pozici
  • znalost technologií JavaScript, AJAX
  • znalost nástrojů pro správu zdrojových kódů a dalších systémů pro kooperaci při vývoji
  • výhodou znalost správy serverů Linux a Windows a síťových technologií a protokolů
  • schopnost samostatné práce na přípravě, návrhu a vývoji složitých aplikací
  • organizační dovednosti
  • velkou chuť do práce, obětavost
  • aktivní přístup, iniciativu
  • práci na plný pracovní úvazek (práci není možné vykonávat externě)

Upřednostňujeme

  • znalost práce se Subversion

Nabízíme

  • odpovídající platové ohodnocení a odměny dle vykonané práce
  • práce v mladém kolektivu

Prostory naší společnosti se nachází v centru Hluboké nad Vltavou. Autobusové spojení z Českých Budějovic a Týna nad Vltavou.

Poslední aktualizace stránky: 05.05.2010