Certifikace ISO 9001 a ISO 14001

Úspěšně jsme dokončili certifikaci systému managementu kvality ISO 9001 (QMS) a současně také certifikaci systému environmentálního managementu ISO 14001 (EMS).

První výherce notebooku

Našim zákazníkům a fanouškům jsme rozdali už desítky tisíc různých reklamních předmětů, a to včetně více jak stovky notebooků a několika aut. Úplně prvním výhercem však byl pan Rastislav Hruška, který od nás dostal Acer Aspire One D255.

Spuštění druhé trasy k WEDOS DC1

Do provozu byla spuštěna druhá trasa mezi naším datacentrem a telehousem SITEL v Praze. Tato trasa měla kapacitu 1 Gbps a byla zakončena u dalšího (v pořadí již třetího) poskytovatele konektivity Kaora s.r.o., který nás dále propojil do sítě Internet.

Spuštění nabídky VPS

Na trh jsme přišli s velmi zajímavou nabídkou VPS s plným root přestupem přes KVM. Prodávali jsme je po balíčkách 15 GB HDD a 512 MB RAM za 100 Kč bez DPH. Ačkoliv tyto VPS nahradili později výkonnější VPS SSD a po nich VPS ON, stále máme stovky zákazníků, kteří je využívají.

Spuštění registrace domén a webhostingu NoLimit

Naše první služby byly spuštěny. Našim zákazníkům jsme nabídli domény .cz, .eu, .com, .net a náš webhosting NoLimit za akční rozjezdovou cenu 15 Kč/měsíc. 13. září také slavíme jako naše oficiální narozeniny.