Březnové novinky na Vaše-Stavba.cz

Přinášíme informace o březnových akčních nabídkách a novinkách v sortimentu na Vaše-Stavba.cz. Nově nabízíme také nákup na splátky, stále u nás běží 3 soutěže, vyhrát můžete materiál na celý dům, některé výhry losujeme denně.

Datum: 05.03.2010


Akční nabídka na měsíc březen 2010

Nově máme v nabídce luxusní německé samozavlažovací květináče LECHUZA. Dále jsme rozšířili dětský program o zahradní trampolíny JumpKING, které jsou nejprodávanějšími trampolínami po celém světě.

NAVÍC: Nově vám nabízíme NÁKUP NA SPLÁTKY prostřednictvím HOME CREDIT. Spotřebitelský úvěr je jednorázový úvěr, který umožní nakupovat bez potřebné hotovosti cokoli. A to při minimální administrativě a s minimální časovou ztrátou. Více informací hledejte na stránkách Vaše-Stavba.cz.

Denní soutěž o slevové poukázky

  • každý den vylosujeme ze všech objednávek, u nichž od zákazníka přišla platba, výherce 50 slevových poukázek v nominální hodnotě 50,- Kč až 10.000,- Kč
  • výhercům přijde v den losování oznámení o výhře spolu s kódem slevového kupónu, který může využít při svém příštím nákupu na www.Vase-Stavba.cz

Měsíční soutěž o fotoaparát

  • trvání soutěže od 1.3. - 31.3.2010
  • vztahuje se na všechny objednávky učiněné a zaplacené v době mezi 1.3. až 31.3.2010
  • výhrou je digitální fotoaparát

Roční soutěž o dům!

  • trvání soutěže od 1.1. - 31.12.2010
  • výherce získá hrubou stavbu, tj. materiál na zdivo (77 m3) a střešní krytinu Besk (100 m2 základních tašek) na svůj dům
  • vztahuje se na všechny objednávky učiněné a zaplacené v době mezi 1.1. až 31.12.2010

 

Nenašli jste na našich stránkách požadované zboží? Napište nám a my se jej pokusíme sehnat za nejlepší ceny u našich dodavatelů. Naši nabídku denně doplňujeme o nový sortiment.

Veškeré objednávky přes náš web jsou nezávazné - nebojte se vytvořit nezávaznou objednávku na našich stránkách a získejte kalkulaci požadovaného produktu.

U většiny výrobků nabízíme slevy ze standardních ceníkových cen. Tyto slevy jsou základní a Vy nás neváhejte kontaktovat s požadavkem dalších slev. Bude-li to v našich silách, rádi Vám vyhovíme.

Další zajímavé a výhodné nabídky naleznete na webu: Vase-Stavba.cz