Únorové novinky a akce na Pojištění.cz

Dovolte, abychom Vám představili naši únorovou akční nabídku. Připravili jsme pro Vás zejména skvělou nabídku pojištění nemovitostí.

Datum: 01.02.2010


Vážení přátelé,

dovolte, abychom Vám představili naši únorovou akční nabídku.

Připravili jsme pro Vás skvělou nabídku pojištění nemovitostí: nyní se slevou 19%! A navíc maximální možné pojistné krytí a spoluúčast pouze 500 Kč!!!

Dále nabízíme nejrychlejší on-line cestovní pojištění. Do pěti minut budete mít vše připraveno a platnost pojištění může být již od následujícího dne. K tomuto typu pojištění doporučujeme pojištění storna zájezdu, které je stále oblíbenějším doplňkem cestovního pojištění.

Nabízíme Vám i ostatní on-line pojistné produkty, jejichž uzavřením se již nemusíte zabývat na pobočce a ušetříte si tak čas čekáním ve frontě a zároveň i peníze, neboť na většinu pojistných produktů poskytujeme zajímavé slevy:

Naši kompletní nabídku naleznete na webu: www.pojisteni.cz, kam stále přidáváme nové produkty, vždy s nějakou finanční výhodou. Navíc připravujeme spolupráci s dalšími novými pojišťovnami, abyste měli maximální možný výběr.

Doufáme, že Vás naše nabídka zaujala a těšíme se na další spolupráci.

Váš tým Pojištění.cz