Dárek k povinnému ručení

Přinášíme vám informace o lednových novinkách a akcích na Pojištění.cz.

Datum: 07.01.2010


Dovolte, abychom Vám popřáli v tomto roce mnoho zdraví, štěstí a úspěchů. Všem Vám také děkujeme za dosavadní přízeň, kterou nám věnujete a díky níž jsme se stali nejvyhledávanějším webem ve své kategorii.

Připravili jsme pro Vás zajímavou lednovou akci: ke každému povinnému ručení dostanete kvalitní škrabku s rukavicí na sníh a led (platí pro pojistky uzavřené a zaplacené v měsíci lednu - tedy nejpozději do 31.ledna 2010)

Plánujete si zahraniční dovolenou? Nezapomeňte využít naše on-line cestovní pojištění. Do pěti minut budete mít vše připraveno a platnost pojištění může být již od následujícího dne. Dále Vám doporučujeme pojištění storna zájezdu, které je stále oblíbenějším doplňkem cestovního pojištění.

Nabízíme Vám i ostatní on-line pojistné produkty, jejichž uzavřením se již nemusíte zabývat na pobočce a ušetříte si tak čas čekáním ve frontě a zároveň i peníze, neboť na většinu pojistných produktů poskytujeme zajímavé slevy:

Naši kompletní nabídku naleznete na webu: www.pojisteni.cz, kam stále přidáváme nové produkty, vždy s nějakou finanční výhodou. Navíc připravujeme spolupráci s dalšími novými pojišťovnami, abyste měli maximální možný výběr.

Doufáme, že Vás naše nabídka zaujala a těšíme se na další spolupráci.

Váš tým Pojištění.cz