Prosincové novinky a akce na Vaše-Stavba.cz

Vánoce se pomalu ale jistě blíží a nadešel čas splnit si svá vánoční přání. Přáli byste si pod stromeček novou koupelnu nebo podlahy? Neváhejte a nakupujte právě teď za akční ceny!

Datum: 07.12.2009


Novinky v nabídce

Náš sortiment neustále rozšiřujeme o nové a nové výrobky tak, abychom uspokojili každého z našich zákazníků. Věříme, že si za naší nabídky vyberete i Vy. Nenašli jste co jste hledali, napište nám a pokusíme se Vám poptávané zboží nabídnout.

Upozorňujeme, že od 1. ledna 2010 dochází ke změně výše DPH z 19 % na 20 %. Z toho důvodu Vás vyzýváme, abyste nakoupili co nejdříve, za stále nízké ceny.

 

U většiny výrobků nabízíme slevy ze standardních ceníkových cen. Tyto slevy jsou základní a Vy nás neváhejte kontaktovat s požadavkem dalších slev. Bude-li to v našich silách, rádi Vám vyhovíme.

Další zajímavé a výhodné nabídky naleznete na webu: Vase-Stavba.cz

U jakéhokoliv zboží, které se ještě na našich stránkách nezobrazuje kompletně, je možné cokoliv dalšího poptat. Náš sortiment se stále rozrůstá, ale rádi uvítáme, pokud nás budete informovat o případných nedostatcích i Vašich požadavcích. Děkujeme za Vaši dosavadní důvěru. I díky Vám jsme se stali největším internetovým obchodem se stavebním materiálem v ČR. Děkujeme!