Nové cestovní pojištění online

Nyní nabízíme nové a detailnější srovnání online cestovního pojištění.

Datum: 20.08.2009


Pojištění.cz

provádělo výzkum, co klienti postrádají při sjednání on-line, co by uvítali a podobně. Výsledkem zpracování požadavků a přání je maximální odstranění nedostaků a doplnění chybějícího. Nyní nabízíme nové, přehledné, hezké a maximálně jednoduché cestovní pojištění online.

CESTOVNÍ POJIŠTĚNÍ ONLINE

Nejvíce změn se projevilo ve srovnávacích tabulkách, kde si každý vybere pojištění dle svých parametrů ( dle ceny, způsobu sjednání nebo připojištění). Pomocí pár kliknutí si sjednáte to nejlepší pojištění přímo pro Vás – sjednání cestovního pojištění online Vám opravdu zabere pár minut.

NOVINKOU

je cestovní pojištění Slavia pojišťovny a.s., které je pro velkou většinu cest nejlepším a nejvýhodnějším produktem nejen díky ceně, ale i obsahu pojištění. V případě dodržení pokynů netrvá sjednání více než deset minut a po úhradě pojistného (nabízíme i možnost platby elektronickou platební kartou) můžete odjet na dovolenou.

V současné chvíli připravujeme další produkt cestovního pojištění online a to od pojišťovny AIG EUROPE, S.A.. Jedná se o produkt výhodný jak cenově tak i s velkou škálou připojištění i pro ty nejnáročnější klienty. Opět Vám online sjednání zabere maximálně deset minut a pojistné budete moci uhradit elektronickou platební kartou.

Nyní můžete využít možnost online srovnání a sjednání cestovního pojištění a vyzkoušet, zda-li Vám naše vylepšení vyhovuje. Doufáme, že budete s našimi službami spokojeni. Na druhou stranu také rádi uvítáme jakékoli připomínky a náměty na vylepšení.

Přejeme spostu šťastných cest a nezapomenutelných zážitků.