Slevy za opakovaný nákup a zaslané fotografie

Pro horké letní měsíce jsme pro Vás připravili skvělé osvěžení v podobě slevových akcí na našich stránkách.

Datum: 22.07.2009


Opakovaný nákup

Připravili jsme pro Vás jedinečnou akční nabídku - všem zákazníkům, kteří u nás v minulosti již nakoupili, nabízíme slevy na příští nákup a to až do konce letních prázdnin, tj. do 31.8.2009.

  • K nákupu nad 1.000,- Kč* poskytneme slevu 100,- Kč
  • k nákupu nad 50.000,- Kč* poskytneme slevu 500,- Kč
  • k nákupu nad 100.000,- Kč* poskytneme slevu 1.000,- Kč

* hodnotou nákupu se má na mysli čistá cena zboží bez DPH a bez manipulačních poplatků, dopravy a palet

Podmínkou pro využití této nabídky je předchozí objednání a zaplacení zboží učiněné na www.Vase-Stavba.cz do 28.7.2009 a následné objednání a zaplacení zboží v termínu od 29.7.2009 do 31.8.2009. Rozhodujícím faktorem pro přiznání této nabídky jsou shodné fakturační údaje zákazníka v objednávkách. Zákazník rovněž musí do poznámky k objednávce uvést, že využívá této nabídky, a jestliže naši pracovníci dospějí k závěru, že tento zákazník splňuje výše uvedené podmínky, poskytnou mu tuto slevu.

Fotodokumentace

Nově nabízíme slevový bonus i pro ty z Vás, kdo nám zašlete fotografii realizace Vaší stavby a tuto nám pošlete e-mailem. Slevy k následujícímu nákupu budou poskytovány individuálně a podle posouzení provozovatele www.Vase-Stavba.cz společnosti WEDOS, a.s.

Tento bonus bude poskytován za každou zaslanou sérii fotografií - podle různých etap výstavby či rekonstrunkce, kterou se provozovatel serveru rozhodne zveřejnit na svých webových stránkách. Minimální částka bonusu činí 100,- Kč za každou sérii fotek s tím, že záleží pouze na posouzení provozovatele serveru, zda zaslané fotografie uzná za vhodné ke zveřejnění.

Zasláním fotografií dává zákazník souhlas s jejich uveřejněním na webových stránkách provozovatele vč. uvedení svého jména a města stavby; takto poskytnutý souhlas platí na neomezenou dobu a nelze vzít zpět. Zasláním fotografií zákazník potvrzuje, že tyto pořízené fotografie se týkají zákazníkem prováděné stavby či rekonstrukce a bere na vědomí, že pokud tomu tak není, zodpovídá za případnou škodu způsobenou společnosti WEDOS, a.s.. Fotografie, z nichž bude zřejmá spolupráce s naší společností, odměníme zvlášťním bonusem.