Právní rada zdarma za pojištění

Připravili jsme pro Vás nabídku - Právní rada ZDARMA za uzavření jakéhokoliv pojištění na www.pojisteni.cz.

Datum: 20.07.2009


Doporučujeme např. CESTOVNÍ POJIŠTĚNÍ

Sezóna letních dovolených je v plném proudu, ale díky celosvětové finanční krizi lidé více šetří a snaží se bohužel ušetřit na nesprávném místě - na pojištění zahraniční cesty. Je to risk, který se nemusí vyplatit. Proto jsme pro Vás připravili nabídku cestovního pojištění za cenu již od 17,-Kč na den.

Toto pojištění Vám rádi sjednáme on-line na našem webu www.Pojisteni.cz, kde najdete nejširší nabídku pojistných produktů na celém českém internetu.

Pokud jste se rozmysleli a rozhodli se pojistit, ale na pobočce mají právě zavřeno, jsme zde pro Vás my - kdykoliv - 24 hodin denně, 7 dní v týdnu a pojistíme Vás i těsně před odjezdem. Nebojte se využít naší nabídky, nebudete litovat.

Jako bonus k Vašemu uzavřenému pojištění Vám na vyžádání zašleme kód, na jehož základě můžete požádat o jednu bezplatnou právní radu. Tato nabídka je časově omezená - platí do konce srpna 2009 (na všechna pojištění uzavřená a zaplacená nejpozději do 31.8.2009 do 12:00 hodin - poledne). Kód pro bezplatnou právní radu bude platný do 30. září 2009.

Dále nabízíme:


Pravnik.cz - nejnavštěvovanější český právní web s bezplatnou i placenou odbornou poradnou, diskuzí, aktuálními články z právní oblasti, se vzory smluv i nabídkou advokátních služeb. To vše již více než 11 let je zde pro Vás!