Pojištění odpovědnosti za škodu online

Zaměstnavatel po Vás může požadovat náhradu škody až do výše 4,5 násobku Vašeho průměrného měsíčního výdělku, dle zákoníku práce. Vy se však můžete i na toto nebezpečí pojistit.

Datum: 03.08.2009


Pojištění odpovědnosti za škody způsobené zaměstnavateli patří na www.pojisteni.cz mezi nejžádanější produkty.

Ptáte se proč?

Jak je již v titulku zmíněno, Váš zaměstnavatel na Vás může požadovat náhradu škody, kterou mu způsobíte až do výše 4,5 násobku Vašoho platu. Což je nemalá částka. Proto některé pojišťovny nabízí produkt Pojištění odpovědnosti za škodu, který Vám při škodě, kterou způsobíte zaměstnavateli rozhodně pomůže.

Co rozhoduje o ceně?

Pojištění si vybíráte dle územní platnosti: jestli pracujete pouze v ČR, nebo v okolních státech, či v celé Evropě, pojištění si můžete maximálně uzpůsobit.
Dále se rozlišují řidiči z povolání, zaměstnání při kterém využíváte firemního vozidla, nebo zaměstnání, kde vůbec vozidlo neřídíte. POZOR za firemní vozidlo se nepovažují pouze automobily, ale i např. vysokozdvižný vozík a podobně!

Pojištění odpovědnosti za škodu se sjednává se spoluúčastí, každá pojišťovna tuto spoluúčast nabízí jinou, záleží na Vás, zda-li si vyberete vyšší spoluúčast a nižší pojistné, nebo naopak.

Na našich stránkách nabízíme on-line srovnání a také online sjednání pojištění odpovědnosti za škodu od ČSOB Pojišťovny, a.s. a Triglav pojišťovny, a.s. Po zadání vstupních parametrů si můžete porovnat jejich nabídku. Roční pojistné se pohybuje již od 300 Kč, což je 25 Kč měsíčně!

Pojištění.cz

Sjednání pojištění odpovědnosti za škodu na www.pojisteni.cz probíhá zcela on-line, po zadání vstupních parametrů a po výběru nejlepšího produktu pro Vás vyplníte pouze základní údaje potřebné do pojistné smlouvy a je hotovo.

Poté si smlouvu vytisknete, podepíšete a zašlete poštou nebo naskenovanou k nám, my už potom předáme k evidenci do pojišťovny. Samozřejmě vznik pojištění je podmíněn zaplacením pojistného, které hradíte přímo na účet pojišťovny.

Vyzkoušejte pojištění odpovědnosti za škodu online a nezmeškejte nabídku, která se neodmítá.