Cestovní pojištění od zítra? Není problém.

Odjíždíte zítra na dovolenou a zapomněli jste se pojistit? Využijte cestovní pojištění online – zabere Vám jen pár minut.

Datum: 17.07.2009


Je doba dovolených a tak je dobré nezapomenout na zabalení běžných věcí, které denně užíváte, ale také  na neméně důležité cestovní pojištění. A když si vzpomenete až na poslední chvíli, nevadí, stačí navštívit www.pojisteni.cz a vyřešit tuto důležitou věc během pár minut přes internet.

LÉČEBNÉ VÝLOHY
Nabízíme Vám on-line sjednání základního cestovního pojištění – léčebné výlohy v zahraničí, které kryjí základní potřeby – lékařské ošetření, zubní ošetření atd. Nedílnou součástí jsou obvykle také náklady na repatriaci (převoz do ČR), ceny tohoto základního pojištění léčebných výloh nabízíme od 17 Kč na den.

PŘIPOJIŠTĚNÍ
Další možností jak dosáhnout komfortního cestovního pojištění je výběr ze široké škály připojištění:
připojistit si můžete úraz od 3 Kč za den,
nebo zavazadla od 10 Kč na den,
také odpovědnost za škody od 5 Kč za den.
To jsou pouhé příklady dále je samozřejmě možné připojistit například storno zájezdu, které se vztahuje na neočekávané zrušení vycestování (nemoc, úmrtí rodinného příslušníka, ztráta zaměstnání) ceny se pohybují od 2,6% z ceny zájezdu.  Dále je možné si připojistit zpoždění zavazadel, únos letadla, zpoždění letu.
Existuje také cestovní pojištění, které obsahuje připojištění technické pomoci, to je výhodné pro rodiny, které cestují na dovolenou vlastním vozem.

ON-LINE SJEDNÁNÍ
Pro online sjednání cestovního pojištění potřebujete jen pár minut, ve vstupním formuláři zadáte základní údaje pojištěných (počet a věk) a vyberete zemi kam pojedete. Důležité je uvést správný počet dnů – trvání pojištění – protože nesmíte zapomenout započítat i den odjezdu a den příjezdu.

Po zadání základních údajů uvidíte srovnání cestovního pojištění od Mondial assistance, Allianz pojišťovny, a.s., ČSOB Pojišťovny, a.s., Victoria – Volksbanken pojišťovny, a.s.

Pokud potřebujete odjet zítra,
je nejlepší sjednat si pojištění od Mondial assistance, kde stačí provést platbu pojistného, doklad o provedené platbě zaslat na náš e-mail, nebo jen platbu potvrdit pomocí příslušného tlačítka. Smlouvu si můžete vytisknout a cestovní pojištění máte platné od následujícího dne.

Pokud cestujete až za pár dnů,
můžete si vybírat ze všech výše uvedených pojišťoven, pouze ČSOB Pojišťovna, a.s. požaduje na smlouvě podpis klienta, proto je nutné po dokončení objednávky si smlouvu vytisknout, podepsat a naskenovanou zaslat na náš e-mail. Poté je pojištění v případě úhrady pojistného platné.

PROČ CESTOVNÍ POJIŠTĚNÍ ONLINE
Kalkulace cestovního pojištění je přehledná a jasná na první pohled: vidíte ceny cestovního pojištění, připojištění obsažená v uvedené ceně a připojištění, která si můžete sjednat. V dohledné době bude srovnání cestovního pojištění rozděleno dle rychlosti sjednání. Umožňujeme online sjednání cestovního pojištění pro svět, pro Evropu, ale i pro Slovensko nebo Českou republiku již od následujícího dne.

Vyzkoušejte si online sjednání cestovního pojištění a uvidíte, že se již ke zdlouhavému sjednávání na pobočkách pojišťoven nebudete chtít vrátit.