Uzavřete nejlevnější povinné ručení

Pojištění.cz Vám nabízí on-line porovnání povinného ručení 2009. Povinné ručení je zákonné pojištění a od ledna 2009 se za nepojištěné vozidlo platí příspěvek do Garančního fondu České kanceláře pojistitelů. Proto se snažíme Vám pomoci najít nejlevnější ceny povinného ručení přímo pro Vás.

Datum: 13.07.2009


Výpočet povinného ručení na www.pojisteni.cz se provádí automaticky pomocí kalkulátoru povinného ručení, ve kterém jsou zapracovány sazby povinného ručení jednotlivých pojišťoven a veškeré možné slevy.
Vy pouze zadáte několik vstupních údajů a kliknete na tlačítko srovnat nabídky pojišťoven. Ceny povinného ručení uvedené v našemsrovnání povinného ručení jsou garantovány. U nás se Vám nestane, že ve srovnání vidíte jinou cenu, než kterou máte na smlouvě po dokončení objednávky.

Co dostanete za slevy při sjednání povinného ručení on-line?

  • Slavia pojišťovna a.s. nabízí 10% slevu, navíc ke každé uzavřené smlouvě získáváte rok pojištění proti pokutám ZDARMA, tato pojišťovna nabízí také slevy pro nákladní automobily, slevy pro zemědělce, slevy za to, že používáte zimní pneumatiky a slevy pro invalidy. Specialitou je připojištění živlu k povinnému ručení za pouhých 50 Kč na rok.
  • Triglav pojišťovna, a.s. nabízí slevu 10% a navíc pojištění právní ochrany a úrazové pojištění řidiče ZDARMA.
  • Česká podnikatelská pojišťovna, a.s. nabízí slevu 10% a u nás získáte slevu dalších 10%, výhodou je další sleva v případě sjednání havarijního pojištění, které si můžete také u nás on-line sjednat.
  • ČSOB Pojišťovna, a.s. nabízí slevu 3% za roční platbu povinného ručení,
  • Allianz pojišťovna, a.s. nabídne slevy za jízdu bez nehod, slevu za spoluúčast, slevu za zkušenost (pro klienty nad 40 let),

Všechny pojišťovny samozřejmě zohledňují Vaše předchozí pojištění a jízdu bez nehod – bonusy. Specialitou České podnikatelské pojišťovny, a.s. a Slavia pojišťovny a.s. je možnost závazku, že klient v následujících 24 nebo 36ti měsících nezpůsobí žádnou škodu, nebude čerpat pojistné plnění a může tak získat další slevy. Ceny po započtení tohoto extra bonusu/bonusu kredit vidíte také v našem srovnání povinného ručení.

PŘIPOJIŠTĚNÍ

Běžně povinné ručení obsahuje základní asistenční služby. Každá pojišťovna však nabízí širokou škálu možného připojištění k povinnému ručení. Od rozšíření asistenčních služeb nebo pojištění skel, přes pojištění zavazadel, pojištění živlu až po připojištění léčebných výloh a třeba pojištění náhradního vozidla.

ON-LINE SJEDNÁNÍ POVINNÉHO RUČENÍ

On-line sjednání povinného ručeníVám zabere pár minut, jakmile nám zašlete doklad o provedené platbě pojistného, odešleme Vám pojistnou smlouvu k podpisu spolu se zelenou kartou, která slouží jako doklad povinného ručení.

VÝPOVĚĎ POVINNÉHO RUČENÍ

Zrušení povinného ručení neboli-ukončení povinného ručení můžete podat nejpozději 6 týdnů před výročním datem pojistné smlouvy (rok od počátku pojištění). Na tento termín nesmíte zapomenout při plánovaném ukončení povinného ručení, pokud tuto chvíli změškáte, musíte čekat další rok. Výpověď povinného ručení musí být zaslána písemně na adresu pojišťovny v uvedeném termínu.

POJIŠTĚNÍ.CZ

V současné chvíli tedy v našem kalkulátoru povinného ručení uvidíte srovnání povinného ručení těchto pojišťoven: Slavia pojišťovna a.s., Triglav pojišťovna, a.s., Česká podnikatelská pojišťovna, a.s., ČSOB Pojišťovna, a.s. a Alllianz pojišťovna, a.s. Za nedlouho bude naše porovnání povinného ručení rozšířeno o povinné ručení AXA Pojišťovny, a.s., která má také zajisté lákavé ceny.

Vyzkoušejte tedy srovnání povinného ručení a sjednejte si povinné ručení z domácího pohodlí a nezdržujte se nikde na pobočkách pojišťoven.