Vystavujeme na HOBBY!

Stává se pro nás tradicí účastnit se všech významných výstav na jihu Čech. Nemohli jsme proto chybět na té v pořadí první v tomto roce, kterou je jarní výstava Hobby 2009.

Datum: 13.05.2009


S jarem je v Českých Budějovicích neodmyslitelně spjata i výstava Hobby, na které jsme rozhodně nechtěli chybět. Před hlavní bránou vás přivítá náš nepřehlédnutelný domeček, který ostatně provází úplně všechny akce, jichž se účastníme.

Domeček u hlavní brány.

Naše stanoviště je opět velmi blízko hlavní brány, aby nás každý ihned našel. Vystavujeme na ploše číslo 116, která je v levém pruhu směrem od hlavní brány cca 70 metrů. Pokud se vydáte tímto levým pruhem, v prvé řadě vás upoutá již z dálky zářící nákladní auto Mercedes Atego, kterým rozvážíme zboží svým zákazníkům z okolních měst a vesnic.

Pohled na naše stanoviště od hlavní brány.

Nákladní auto přitahuje pozornost nejednoho zvídavého návštěvníka. Důvodem je především fakt, že pokud o nás někdo do teď pochyboval a rozmýšlel se, zda uvěřit nákupu stavebnin prostřednictvím internetu, nyní má jasno. Firmě s vlastní dopravou se důveřuje mnohem lépe.

Máme vlastní dopravu, kterou rozvážíme zboží klientům z blízkého okolí.

Navíc přímo u stánku, který se nachází hned vedle, je přítomno stále několik pracovníků naší společnosti, kteří vám ochotně poradí s výběrem stavebního materiálu, představí vám námi nabízené produkty, případně vás budou informovat o aktuálních cenách.

Zaměstnanci naší společnosti se vám budou rádi věnovat a vše potřebné vysvětlí.

Připravili jsme pro vás řadu propagačních materiálů, letáků s výrobky, ceníků. Vše je volně k dispozici, zásoby neustále doplňujeme. Neváhejte proto a přijďte nás navštívit, rádi vás přivítáme a to ve dnech od 13. do 17. května, denně od 9 do 18 hodin. Těšíme se na vás!

Navštivte nás, rádi vás u nás přivítáme.