Dubnová nabídka

Sezóna přichází - podívejte se, co nového Vám nabízíme.

Datum: 01.04.2009


Dubnová nabídka

S nadcházející sezónou jsme pro Vás připravili mnoho novinek v nabízeném sortimentu.

Betonové výrobky - stále rozšiřujeme sortiment betonových dlažeb BEST i Presbeton

Koupelny - jednu z našich nejprodávanějších kategorií nově rozšiřujeme o koupelnové doplňky NIMCO. Dalšími již nabízenými značkami jsou: HOPA a Sanitec.

Podlahové krytiny - v současné době máme jednu z nejširších nabídek dřevěných, laminátových a PVC podlah na internetu. Naleznete u nás značky jako jsou Solidfloor, Kährs, Tarkett, IMA, Witex, QuickStep, Kronotex, Kronopol, Maremoleum a PVC Tarkett.

Střechy - stále oblíbené střešní krytiny BESK, KM Beta, Bramac, Mediterran, Tondach, Onduline a další doplňujeme o krytinu značky Cembrit - nyní za zaváděcí ceny!

Zdící materiály - neleznete u nás vše, co potřebujete. Pálené cihly, přesné tvárnice, pórobetonové i vápenopískovcové zdivo, překlady a další materiál potřebný k stavbě obvodového zdiva i vnitřních příček a stropů. Nabízíme výrobky těchto značek: Wienerberger, Pichler, Ytong, Heluz, H+H, QPOR, KM Beta a Zapf.

Zahrada - toto oddělení je plné novinek. Začněme např. zahradním nábytkem, skleníky, zahradními domky a přístřešky. Dále jako doplňkový sortiment nabízíme i dětský program. Jedná se o výrobky těchto značek: ASKO, LanitPlast a CEHA.

Tepelně izolační materiály jsme obohatili o sortiment značky DCD Ideal. K již stávajícím značkám: Styrotrade, Orsil, Rockwool, Knauf, Nobasil a Steico.

V nejbližší době rovněž očekávejte dřevěné plotové systémy a pergoly, fasádní a interiérové barvy EKOLAK, oplocení, půdní schody a střešní okna FAKRO, dřevěné výrobky JAF HOLZ, sanitární keramiku JIKA a mnoho dalšího.

Věříme, že uspokojíme i toho nejnáročnějšího zákazníka.

NOVINKA: Získejte 1% slevu z vašich objednávek uzavřených v dubnu! Jak? Stačí, když uzavřete smlouvu o stavebním spoření nebo některou pojistnou smlouvu (majetek, vozidla, pojištění zvířat, životní, odpovědnosti a jiné) na našem partnerském serveru www.pojisteni.cz. Akce se vztahuje i na již existující pojistné smlouvy, které budou převedeny do správy serveru www.pojisteni.cz. Zdarma Vám uděláme revizi Vašich stávajících pojistných smluv a zajistíme Vám nové a lepší podmínky. A navíc získáte slevu 1% na objednávky na serveru VašeStavba.cz. Podrobnosti a podmínky akce.

V případě objednávky většího množství zboží Vám rádi poskytneme množstevní slevu. Ceny jsou uváděné bez dopravy a bez příslušné sazby DPH.