Zprovozněny platební karty na Pojištění.cz

Nabízíme našim zákazníkům další výhodu on-line sjednání - úhradu pojistného prostřednictvím platebních karet.

Datum: 10.02.2009


Naše společnost využívá platební systém PayMUZO, který akceptuje platební karty VISA, VISA Electron, MasterCard a Maestro.

Úhrada pojistného platební kartou je bezpečná. Během transakce nepřijdeme do styku s žádnými informacemi o Vaší platební kartě či bankovním účtu a nemůžeme tyto informace nijak získat. Autorizace se odehrává na platební bráně systému PayMUZO. Celá komunikace je při platební transakci zabezpečena a šifrována.

UPOZORNĚNÍ! Transakce platební kartou lze provést pouze v případě, že má Vaše karta povoleno platit přes Internet (e-commerce). Informujte se u své banky. Některé karty tyto platby vůbec nepodporují (zejména neembosované), jiné mohou mít tuto službu deaktivovánu a je potřeba (např. přes Váš internetbanking) platby po Internetu nejprve povolit.

Embosované platební karty se od běžné karty liší tím, že obsahuje reliéfní písmo. To znamená, že informace na kartě (číslo karty, jméno majitele a datum vystavení a expirace) jsou vytištěny tak, že písmo "vystupuje" z karty. Neembosované karty mají popisky vytištěny bez reliéfu.

Tento způsob platby můžete využít u všech produktů Slavia pojišťovny a.s. - mezi které patří výhodné povinné ručení, pojištění cizinců, pojištění proti pokutám, úrazové pojištění, pojištění majetkupojištění veterinární péče a stále vyhledávané pojištění odpovědnosti za škodu. Dále můžete platbu elektronickou kartou využít u cestovního pojištění a pojištění storna zájezdu u Mondial assistance.

Chcete-li zaplatit platební kartou, vyplňte na našich stránkách objednávku,  po dokončení objednávky máte v administraci možnost platby elektronickou kartou.