Novinky v nabídce: střešní okna RoofLITE a Onduline

Rozšířili jsme nabídku o střešní okna Onduline a RoofLITE. V příštích několika dnech je bude následovat i lehká střešní krytina Onduline.

Datum: 26.05.2008


Aktuálně jsme přidali do námi nabízeného zboží střešní okna značek RoofLITEOnduline, prodávaná za bezkonkurenční ceny.  Nyní u nás tedy najdete nejen více značek, ale především střešní okna v širším cenovém rozpětí, začínajícím již na 2 835,- Kč za kus! Rádi bychom také upozornili na neustále trvající GARANCI NEJNIŽŠÍ CENY, která zákazníkům zaručuje skutečně tu nejvýhodnější cenu, která je na českém trhu momentálně k nalezení.

O RoofLITE můžeme říci, že značku RoofLITE uvedl na český trh největší světový výrobce střešních oken - dánský koncern VKR Holding A/S, mimochodem výrobce a majitel obchodní značky VELUX, která už v naší nabídce zahrnuta je. Značka RoofLITE vznikla s úmyslem nabídnout vysoce kvalitní střešní okna za podstatně nižší ceny, než jaké nabízejí konkurenční výrobci střešních oken. Při zachování té nejvyšší kvality bylo snížení ceny docíleno omezením administrativy, omezením nabídky rozměrů a doplňků pouze na ty nejžádanější a především omezením nákladů na reklamu a propagaci značky. Výsledkem je nové mimořádně kvalitní střešní okno s 10-ti letou zárukou a příjemně nízkou cenou pro zákazníka. Střešní okna RoofLITE se mohou pochlubit těmi nejprestižnějšími certifikáty kvality.

O společnosti Onduline Vám více povíme společně s dalšími výrobky značky onduline, které uvedeme na naše stránky v příštích několika dnech.

Vedle již zmiňované lehké střešní krytiny chystáme i zahájení prodeje podlah Kronotex, Kährs, a dveří Sapeli. O jejich zařazení do prodávaného sortimentu Vás budeme samozřejmě ihned informovat.