Pojistíme Vám majetek

Chcete pojištění rodinného domu, bytu, domácnosti, bazénu? Pak jste tady správně.

Datum: 29.01.2009


Nově si na našich stránkách www.pojisteni.cz můžete sjednat pojištění majetku. Nabízíme pojištění nemovitostí jako je rodinný dům, byt, garáž, také Vám pojistíme rodinný dům nebo byt ve stavbě, ale také samozřejmě pojištění domácnosti.

Pojistné částky si stanovujete sami, případně si od nás necháte poradit. Kalkulátor pojištění je přehledný a snadný pro vyplnění. Můžete si libovolně přidávat pojištění vedlejších staveb, také si u nás můžete připojistit kůlnu, oplocení, bazén, garáž, cennosti, elektroniku atd.

A co lze pojistit za rizika?
Vedle základních, jako jsoupožár, výbuch, úder blesku, pád stromů nebo stožárů si můžete připojistit vandalismus, odcizení a grafitti, povodeň a záplavu a v neposlední řadě si můžete sjednat pojištění odpovědnosti za škodu, jak v běžném občanském životě, tak i z držby nemovitosti.

Nabízíme Vám slevy za četnost placení, slevy za pojištění nemovitosti i domácnosti a samozřejmě za každou sjednanou smlouvu dostanete od WEDOS, a.s. dárek.

V současné chvíli si můžete sjednat pojištění od Slavia pojišťovny a.s. a ČSOB Pojišťovny, a.s., v nejbližších dnech budete jejich nabídku moci srovnat s nabídkami Wüstenrot pojišťovny, a.s. a také Victoria - Volksbanken pojišťovny, a.s..

Těšíme se na Vaše objednávky.