Provizní systém - vydělávejte s námi

Dne 19.1.2009 jsme spustili provizní systém – nástroj, který vám umožní s námi vydělávat za reklamu a zprostředkování objednávek našeho zboží a služeb. Již za aktivaci provizního systému od nás dostanete 100 Kč!

Datum: 19.01.2009


Provizní systém přináší možnost výdělku za zprostředkování objednávek. Stačí, když si na své WWW stránky umístíte reklamní plochu, na které budeme zobrazovat reklamy na naše služby a produkty, anebo umístíte odkaz na naše stránky. Za každou realizovanou objednávku, která bude provedena zákazníkem, jenž přišel přes reklamu či odkaz na vašich stránkách, obdržíte část naší tržby. Zákazník může u nás objednat až 90 dní po první návštěvě přes vás.

Již za aktivaci provizního systému od nás dostanete 100 Kč!

Prostřednictvím provizního systému v současné době nabízíme produkty a služby těchto našich webů:

  • Pojištění.cz - on-line nabídka pojistných a finančních produktů - provize 7 - 25%
  • VašeStavba.cz - on-line prodej stavebního materiálů - provize 3% (v budoucnu až 7%) 

Existují 2 možnosti, jak nás propagovat:

  • provizní odkazy - dostanete od nás adresu odkazu, kterou můžete umístit kam chcete a jak chcete - použít pro odkaz u nějakého obrázku, vložit jako odkaz do menu na vašich stránkách či v textu vašich stránek apod., fantazii se meze nekladou
  • provizní reklamní plochy - na vaše stránky vložíte speciální HTML kód, který bude vašim návštěvníkům zobrazovat naše reklamní bannery; v tomto případě lze také současně vydělávat za prokliky (0,50 Kč za placený proklik)
  • připravujeme: dohoďte nám dalšího účastníka a budete dostávat 10% z jeho provizí

Další informace