Slavia pojišťovna, a.s. a povinné ručení

Cena povinného ručení dle objemu motoru, věku provozovatele a stáří vozidla.

Datum: 09.01.2009


Pokud je Vám 35 a více let a jezdíte bez nehod, určitě pro Vás bude výhodné povinné ručení od Slavia pojišťovny, a.s., které si u nás můžete sjednat on-line.

Pojišťovna nabízí nejen nízké sazby zákonného pojištění, ale také rozmanité slevy... 5% za používání zimních pneumatik, 30% pro invalidy, 35% pro zemědělce a dokonce na povinné ručení nákladního automobilu nad 3,5 tuny starší 6ti let dostanete slevu 15%.

Samozřejmě, když doložíte bezeškodní průběh Vašeho předchozího pojištění, můžete získat slevu na bonusech až 60%. Pokud bonusy z předchozího pojištění nemůžete doložit, je možné se pojišťovně zavázat, že nebudete v následujících dvou letech požadovat pojistné plnění z povinného ručení a pojišťovna Vám nabídne snížení pojistného až 15%.

Ve stručnosti můžete získat od Slavia pojišťovny, a.s. maximální možné slevy, ale musíte jezdit ukázněně a být zkušeným řidičem. A pokud si sjednáte pojištění on-line na Pojištění.cz, dostanete od společnosti WEDOS, a.s. navíc obchodní slevu ve výši 10%.

A v neposlední řadě za každou pojistnou smlouvu sjednanou na našich stránkách pro Vás máme připravený dárek.