Penzijní připojištění a dva dárky k tomu

Možná se ptáte co je cílem penzijního připojištění? Samozřejmě je to možnost zabezpečit si s předstihem takovou výši doplňkových příjmů na důchod, jakou si sami zvolíme.

Datum: 24.11.2008


Pojištění.cz Vám nově nabízí penzijní připojištění Penzijního fondu České pojišťovny, a.s., který Vám nabídne státní příspěvek až 150 Kč měsíčně, úsporu na daních, možnost získání příspěvku zaměstnavatele, každoročně připisované zhodnocení, možnost kdykoli provádět změny ve smlouvě a žádné poplatky za vedení účtu.

Při sjednání smlouvy o penzijním připojištění Penzijního fondu České pojišťovny, a.s. získáte DÁREK od Pojištění.cz a POUKAZ K ODBĚRU ZBOŽÍ A SLUŽEB V PRODEJNÁCH HYPERNOVA A ALBERT v hodnotě 100 Kč od Penzijního fondu.

V současné chvíli Vám na žádost zpracujeme nabídku a porovnání výše uvedeného PF, Penzijního fondu České spořitelny, a.s. a ING PENZIJNÍHO FONDU, a.s.

V nejbližší době budete moci na našich stránkách on-line porovnat penzijní fondy a vybrat si nejvhodnější pro Vás. Nyní se podívejte na penzijní připojištění na Pojištění.cz a když si vyberete, kontaktujte nás pomocí kontaktního formuláře a při sjednání smlouvy na Vás bude čekat DÁREK.