Nový produkt - pojištění odpovědnosti za škodu

Při způsobení škody zaměstnavateli po Vás může sám zaměstnavatel požadovat náhradu škody až do výše 4,5 násobku Vašeho průměrného měsíčního výdělku. Škodu můžete neúmyslně způsobit každý den a kdekoli, nejen v zaměstnání...

Datum: 20.11.2008


Pojištění odpovědnosti za škodu.... zamyslete se, už jste někdy způsobili škodu někomu cizímu? Samozřejmě neúmyslně a byli jste rádi, že Vám poškozený „odpustil“ a nechtěl po Vás žádnou finanční náhradu.

Může se však stát, že potkáte člověka, který bude mít špatný den a bude po Vás chtít zaplatit opravu, čistírnu, atd. = náhradu za to, že např. Váš psí miláček skočil na kolemjdoucí paní v bílém kabátě, za to, že jste projeli na kole kolem rodinky na procházce a zrovna jste měli v cestě velkou louži... určitě si dovedete představit, co by následovalo.

Existuje mnoho „smolných“ okamžiků, za které musíme platit. A proč bychom platili my, když za nás může platit pojišťovna?

Na Pojištění.cz si můžete on-line porovnat nabídky pojištění odpovědnosti za škodu ČSOB Pojišťovny, a.s., České podnikatelské pojišťovny, a.s. a Slavia pojišťovny, a.s. Nabízíme pojištění odpovědnosti za škodu z držby zvířete (vztahuje se např. na psy, kočky, koně, ptactvo, ovce, exotická zvířata, drůbež a králíky), za škodu způsobenou zaměstnavateli, za škodu provozovatele nemovitosti a za škodu z výkonu práva myslivosti.

Dále lze pojistit odpovědnost za škodu způsobenou plavidlem, za škodu leteckého modeláře, za škodu studenta při praxi nebo při brigádě. Tato odvětví pojištění odpovědnosti si můžete sjednat pomocí kontaktního formuláře.

V případě pojistné události za Vás pojišťovna uhradí škodu na zdraví, na věci nebo škodu finanční max. do Vámi zvolené pojistné částky. Na pojistném plnění se podílíte spoluúčastí, která se pohybuje od 20% do 30%.

Můžete si nabídky porovnat on-line a pokud Vás některá zaujme, neotálejte se sjednáním, protože nyní dostanete za každou sjednanou smlouvu na Pojištění.cz dárek.