Zprovozněny platební karty pro stavební materiál

Od dnešního dne nabízíme našim zákazníkům možnost úhrady objednávek stavebího materiálu prostřednictvím platebních karet.

Datum: 09.05.2008


Naše společnost využívá platební systém PayMUZO, který akceptuje platební karty VISA, VISA Electron, MasterCard a Maestro.

Úhrada objednávky platební kartou je bezpečná. Během transakce nepřijdeme do styku s žádnými informacemi o Vaší platební kartě či bankovnímu účtu a nemůžeme tyto informaci nijak získat. Autorizace se odehrává na platební bráně systému PayMUZO. Celá komunikace je při platební transakci zabezpečena a šifrována.

UPOZORNĚNÍ! Transakce platební kartou lze provést pouze v případě, že má Vaše karta povoleno platit přes Internet (e-commerce). Informujte se u své banky. Některé karty tyto platby vůbec nepodporují (zejména neembosované), jiné mohou mít tuto službu deaktivovánu a je potřeba (např. přes Váš internetbanking) platby po Internetu nejprve povolit.

Embosované platební karty se od běžné karty liší tím, že obsahuje reliéfní písmo. To znamená, že informace na kartě (číslo karty, jméno majitele a datum vystavení a expirace) jsou vytištěny tak, že písmo "vystupuje" z karty. Neembosované karty mají popisky vytištěny bez reliéfu.

Chcete-li zaplatit platební kartou, vyplňte na našich stránkách objednávku, po potvrzení objednávky obdržíte e-mail výzvu k platbě, ve které bude uveden odkaz na platební bránu.