PLOVOUCÍ PODLAHY - rozšiřujeme nabídku

Náš sortiment plovoucích podlah jsme nově obohatili značkou IMA, která přináší na náš trh dřevěné podlahy nejvyšší kvality.

Datum: 07.11.2008


IMA - dřevěné plovoucí podlahy

IMAŠpanělská společnost IMA byla založena v roce 1961a od počátku své existence se věnuje zpracováním dřeva. Výrobou dřevěných podlah se zabývá více než dvacet let.

Je prvním španělským výrobcem, který v současnosti dosahuje ročního objemu výroby jeden milion čtverečních metrů. Velká část jejich výroby je určena na export do okolních zemí, kde musí splnit ty nejpřísnější požadavky na kvalitu.

Vyrabí a nabízí podlahy z tradičních materiálů, jakými je dub, buk, třešeň, borovice nebo jasan, ale i z méně tradičních dřevin jako například jatoba, merbau či teak. Kompletní nabídku naleznete přímo v oddělení IMA.

Dřevěné podlahy IMA.

 

Další námi nabízené plovoucí podlahy nejoblíbenějších značek na českém trhu:

Majestic MAJ996 Plaňky Merbau Quick Step
Laminátová podlaha, kterou, jak s nadsázkou říká výrobce, složí i malé dítě. Perfektní podlaha, jejíž skvělé zpracování dokonale imituje pravé dřevo, aniž by s sebou neslo jeho nevýhody. Krásná prkna či vkusné parkety špičkové kvality, rychlá a snadná instalace, velmi jednoduchá údržba a příznivá cena - to jsou přednosti této oblíbené značky, která nabízí více než 140 různých desénů. V naší nabídce naleznete kompletní doplňkový sortiment.

Rosewood Kährs
Dřevěné plovoucí podlahy nejvyšší kvality  - luxus který budete zbožňovat. Deset sérií s příznačnými názvy, které přímo vystihují, o jaký typ podlahy jde. Plně ekologický  materiál, jež je vyráběn výhradně z obnovitelných přírodních zdrojů. Nezpůsobuje alergie, je tepelně i zvukově izolační. Všechny podlahy této značky jsou dodávány včetně lišt a podložek.

Podlahy Kronotex
Světlostálé podlahy vyrobené z přírodních materiálů dokonale kopírují potřeby současné doby. Jednoduchá údržba, špatná hořlavost, příjemné na došlap, vhodné i pro podlahové vytápění a za velmi příznivé ceny. Módní design je  u Kronotexu nezbytnou součástí. Kompletní nabídku tvoří 6 ucelených řad.

Naše nabídka Tarkett
Společnost, která patří mezi největší výrobce a distributory podlahovin ve světe, také nesmí v naší nabídce chybět. Více než stoleté zkušenosti jsou jistě přesvědčivé, stejně jako fakt, že si zde můžete vybírat jak z podlah laminátových tak dřevěných. Široká nabídka a léty prověřená kvalita spolu s příjemnou cenou jsou neodolatelnými argumenty.

Stále jednáme i s dalšími výrobci a dovozci plovoucích podlah, abychom vám mohli nabídnout ještě větší možnost výběru.