Pojistěte se on-line proti pokutám

Jedinečný produkt na českém trhu, který zmírní ztrátu při odebrání řidičského průkazu a pomůže Vám s finančními postihy za pokuty.

Datum: 05.11.2008


Nejen řidičům z povolání se může stát nepříjemná komplikace při jízdě autem. Chodec vstoupí do vozovky, cyklista vjede do cesty.... a podobně. Autem v dnešní době jezdí skoro každý. Jezdíme do zaměstnání, na nákupy, do školy, k přátelům nebo na dovolenou.

I při naší nadměrné opatrnosti se může stát chybička v naší klidné cestě, za kterou potom můžeme platit pokuty od tisícikoruny do desetitisíců, ne-li více.

Proto pojistný trh nabízí pojištění proti pokutám – Sv. Kryštof. Pojištění nabízí Slavia pojišťovna, a.s. jako jediná v České republice. Pojištění se skládá z několika částí, které si můžete kombinovat dle Vašich požadavků a také ze dvou variant, které se liší samozřejmě výšší pojistného plnění.

Sv. Kryštof obsahuje úhradu pokut ve správním řízení, zmírnění finančních ztrát při odebrání řidičského průkazu a úhradu právních služeb. Na stránkách www.pojisteni.cz si můžete vyzkoušet on-line různé kombinace variant nebo pojištění pouze některého z výše vyjmenovaných nebezpečí.