VašeStavba.cz - akční nabídky pro měsíc listopad 2008

Seznámení s naší aktuální nabídkou v našem internetovém obchodě VašeStavba.cz na měsíc listopad 2008

Datum: 05.11.2008


Dovolte nám, abychom Vás seznámili s naší aktuální nabídkou v našem internetovém obchodě VašeStavba.cz na měsíc listopad 2008:

DVEŘE:

PODLAHOVÉ KRYTINY:

ZDICÍ SYSTÉMY:

  • H+H - akce na objednávky přijaté a zaplacené - sleva až 26% (platnost 17.9.-31.12.2008)
  • H+H - AKCE na tvárnice P2-400 PDK - sleva až 30% (platnost 3.11.-30.11.2008)
  • QPOR - mimořádná cenová akce na tvárnice a příčkovky - sleva až 25% (platnost od 1.9.-31.12.2008)

OKAPOVÝ SYSTÉM:

MALTOVÉ SMĚSI:

  • KVK - ke každé paletě betonových potěrů dostane zákazník Penetrolmix 2350 5l ZDARMA
  • KVK - ke každé paletě samonivelačních hmot dostane zákazník Penetrolmix 2350 5l ZDARMA

KOTLE A OHŘÍVAČE:

 

NOVINKA: Získejte 1% slevu z vašich objednávek uzavřených v listopadu! Jak? Stačí, když uzavřete smlouvu o stavebním spoření nebo některou pojistnou smlouvu (majetek, vozidla, pojištění zvířat, životní, odpovědnosti a jiné) na našem partnerském serveru www.pojisteni.cz. Akce se vztahuje i na již existující pojistné smlouvy, které budou převedeny do správy serveru www.pojisteni.cz. Zdarma Vám uděláme revizi Vašich stávajících pojistných smluv a zajistíme Vám nové a lepší podmínky. A navíc získáte slevu 1% na objednávky na serveru VašeStavba.cz. Podrobnosti a podmínky akce.

V případě objednávky většího množství zboží Vám rádi poskytneme množstevní slevu. Ceny jsou uváděné včetně dopravy a bez příslušné sazby DPH.

Další zajímavé a výhodné nabídky naleznete na webu: www.VaseStavba.cz

U jakéhokoliv zboží, které se ještě na našich stránkách nezobrazuje kompletně, je možné cokoliv dalšího poptat. Náš sortiment se stále rozrůstá, ale rádi uvítáme, pokud nás budete informovat o případných nedostatcích i Vašich požadavcích. Děkujeme za Vaši dosavadní důvěru. I díky Vám jsme se stali největším internetovým obchodem se stavebním materiálem v ČR. Děkujeme!