Pojištění zvířat - nově na Pojištění.cz

Pojištění veterinární péče, úhynu, odpovědnosti z držby zvířete... to vše u nás zcela on-line.

Datum: 15.10.2008


V Německu, Švédsku a Velké Británii má pojištění domácích mazlíčků již dlouholetou tradici. Zájem o toto pojištění roste i u nás v České republice, proto nabízíme sjednání on-line. Pojistíte svého čtyřnohého miláčka během chvíle a z pohodlí domova.

Slavia pojišťovna, a.s. nabízí pojištění veterinární péče a pojištění proti úhynu. Z pojištění jsou hrazeny náklady jako je veterinární ošetření, ambulantní ošetření, hospitalizace, anestezie, chirurgické zákroky, ale i náhradní ubytování psa či kočky v hotelu pro zvířata nebo náhradní chovatelská péče během hospitalizace majitele. Pojišťovna také nabízí slevy pro asistenční, slepecké a záchranářské psy a pojistí psy a kočky jakéhokoli věku.

Váš pejsek ale také může vběhnout do vozovky a způsobit autonehodu, při každodenní procházce jít přivítat sousedku v bílém kabátu, vběhnout cyklistovi do cesty... takových případů je nespočet a vždy budete muset způsobenou škodu uhradit.

Pro tyto případy je výhodné mít pojištění odpovědnosti za škodu z držby zvířete, které za Vás veškerou škodu na zdraví, věci i finanční škodu uhradí. Dokonce bez Vaší spoluúčasti. Ročně Vás bude stát již od 138,- Kč, jak za odpovědnost za psy, tak i koně, včely, prasata, divoká zvířata, laboratorní zvířata, vodní drůbež, okrasné a zpěvné ptactvo...

Toto pojištění Vám nabízí na www.pojisteni.cz Česká podnikatelská pojišťovna, a.s. a Slavia pojišťovna, a.s. a sjednat si je můžete přes kontaktní formulář.