PLOVOUCÍ PODLAHY

Nabízíme nově, za zaváděcí ceny, slevy až 29%! Široký výběr laminátových i dřevěných podlah za skvělé ceny.

Datum: 10.10.2008


Útulné bydlení = plovoucí podlahy

Na našem webu vám v současné době nabízíme 4 přední značky plovoucích podlah, které jsou nejoblíbenější na českém trhu.
Jedná se o výrobce jak podlah laminátových tak i dřevěných s nepřebernou škálou vzorů a barev.

Majestic MAJ996 Plaňky MerbauQuick Step
Laminátová podlaha, kterou, jak s nadsázkou říká výrobce, složí i malé dítě. Perfektní podlaha, jejíž skvělé zpracování dokonale imituje pravé dřevo, aniž by s sebou neslo jeho nevýhody. Krásná prkna či vkusné parkety špičkové kvality, rychlá a snadná instalace, velmi jednoduchá údržba a příznivá cena - to jsou přednosti této oblíbené značky, která nabízí více než 140 různých desénů. V naší nabídce naleznete kompletní doplňkový sortiment.

RosewoodKährs
Dřevěné plovoucí podlahy nejvyšší kvality  - luxus který budete zbožňovat. Deset sérií s příznačnými názvy, které přímo vystihují, o jaký typ podlahy jde. Plně ekologický  materiál, jež je vyráběn výhradně z obnovitelných přírodních zdrojů. Nezpůsobuje alergie, je tepelně i zvukově izolační. Všechny podlahy této značky jsou dodávány včetně lišt a podložek.

PodlahyKronotex
Světlostálé podlahy vyrobené z přírodních materiálů dokonale kopírují potřeby současné doby. Jednoduchá údržba, špatná hořlavost, příjemné na došlap, vhodné i pro podlahové vytápění a za velmi příznivé ceny. Módní design je  u Kronotexu nezbytnou součástí. Kompletní nabídku tvoří 6 ucelených řad.

Naše nabídkaTarkett
Společnost, která patří mezi největší výrobce a distributory podlahovin ve světe, také nesmí v naší nabídce chybět. Více než stoleté zkušenosti jsou jistě přesvědčivé, stejně jako fakt, že si zde můžete vybírat jak z podlah laminátových tak dřevěných. Široká nabídka a léty prověřená kvalita spolu s příjemnou cenou jsou neodolatelnými argumenty.

Stále jednáme i s dalšími výrobci a dovozci plovoucích podlah, abychom vám mohli nabídnout ještě větší možnost výběru.