Pojištění storna zájezdu

Nikdy nevíte...

Datum: 07.10.2008


V blízké době budete mít možnost na našich stránkách pojištění storna zájezdu. Většina pojišťoven v ČR nabízí pojištění storna zájezdu pouze jako připojištění k cestovnímu pojištění.

Mondial Asistance, s.r.o. nabízí tento pojistný produkt zcela samostatně. Pojištěním storna zájezdu si zajistíte náhradu nákladů spojených se zrušením cesty jako je zrušení letenky, jízdenky, ubytování, pronájmu auta atd. z jakéhokoli důvodu, například onemocnění, úmrtí blízké osoby, ztráty zaměstnání... až do výše 250 000,- Kč.

Mondial Assistance nabízí širokou škálu pojistných produktů v oblasti cestování, vysoké limity plnění klasického cestovního pojištění (léčebné výlohy nejsou omezeny žádnou horní hranicí, zubní ošetření až ve výši 15 000,- Kč atd.).

Nejaktuálnější pro Vás jistě bude s nastávající zimou speciální balíček ZIMA AUTEM, který využijí všichni vášniví lyžaři a cestovatelé, které neodradí ani studené počasí.

Zakoupením balíčku za pouhých 44,- Kč za osobu na den získáte cestovní pojištění spolu s technickou pomocí pro Vaše vozidlo – asistenční služby pokud je vozidlo nepojízdné v důsledku vybité baterie, zamrzlých zámků, zamrzlých provozních kapalin, mrazem poškozených stěračů...

Mondial Assistance také uhradí náklady na zapůjčení náhradního sportovního vybavení při zpoždění zavazadel při letecké dopravě nebo při ztrátě, či poškození nebo zničení zavazadel při autobusové dopravě. Také Vám proplatí nevyužité lyžařské permanentky.

S Pojištění.cz a Mondial Assistance prožijete zimu, lyžování a cestování bez starostí.