VašeStavba - akční nabídky pro měsíc říjen 2008

Dovolte nám, abychom Vás seznámili s naší aktuální nabídkou v našem internetovém obchodě VašeStavba.cz na měsíc říjen 2008.

Datum: 02.10.2008


STŘEŠNÍ KRYTINY:

ZDÍCÍ SYSTÉMY:

TEPELNÉ IZOLACE:


NOVINKA
: Získejte 1% slevu z vašich objednávek uzavřených v říjnu! Jak? Stačí, když uzavřete smlouvu o stavebním spoření nebo jakoukoliv pojistnou smlouvu (majetek, vozidla, pojištění zvířat, životní, odpovědnosti....) na našem partnerském serveru www.pojisteni.cz. Akce se vztahuje i na již existující pojistné smlouvy, které budou převedeny do správy serveru www.pojisteni.cz. Zdarma Vám uděláme revizi Vašich stávajících pojistných smluv a zajistíme Vám nové a lepší podmínky. A navíc získáte slevu 1% na objednávky na serveru VašeStavba.cz.
 

V případě objednávky většího množství zboží Vám rádi poskytneme množstevní slevu. Ceny jsou uváděné včetně dopravy a bez příslušné sazby DPH.

Další zajímavé a výhodné nabídky naleznete na webu: www.VaseStavba.cz

U jakéhokoliv zboží, které se ještě na našich stránkách nezobrazuje kompletně, je možné cokoliv dalšího poptat. Náš sortiment se stále rozrůstá, ale rádi uvítáme, pokud nás budete informovat o případných nedostatcích i Vašich požadavcích. Děkujeme za Vaši dosavadní důvěru. I díky Vám jsme se stali největším internetovým obchodem se stavebním materiálem v ČR. Děkujeme!