Internet + technický průkaz = povinné ručení na Pojištění.cz

Zákonné pojištění odpovědnosti z provozu vozidla je základní povinnost každého vlastníka vozidla. My Vám nabízíme možnost rychlého sjednání, pro které budete potřebovat pouze technický průkaz a přístup k internetu

Datum: 29.08.2008


I přes prozatímní testovací režim Pojištění.cz stále roste počet klientů zaregistrovaných na portálu. Registrace je podmínkou pouze pro sjednání pojištění on-line. Stále však přibývá poptávek a objednávek přes kontaktní formulář, kdy se s klientem spojíme do dvou pracovních dnů. Po zjištění jeho potřeb a konkrétních požadavků mu připravíme pojištění přímo na míru.

V souvislosti s poptávkou na pojištění vozidel jsme 28. 8. 2008 spustili on-line srovnání a možnost sjednání povinného ručení. Prozatím se naše nabídka týká povinného ručení tří velkých pojišťoven.

Triglav pojišťovna, a.s. nabízí nízké ceny a jeden limit pojistného plnění. Při on-line sjednání u nás, získává klient slevu 10%.
Česká podnikatelská pojišťovna, a.s. nabízí tři limity pojistného plnění, výhodu mají zkušení řidiči a obyvatelé menších měst.
Také ČSOB Pojišťovna, a.s. nabízí tři limity pojistného plnění. Výslednou cenu neovlivní věk klienta ani výkon motoru pojištěného vozidla, ale pouze místo bydliště a stáří vozidla.
Všechny tři pojišťovny samozřejmě poskytují slevu za bezeškodní průběh – jízdu bez nehod v předcházejících měsících.

Na našich stránkách máte možnost si bezplatně srovnat nabídky pojišťoven, podle Vámi zadaných parametrů o vozidle. Pokud se rozhodnete sjednat povinné ručení, vyplňte dle technického průkazu všechny potřebné údaje nutné k vyplnění smlouvy. Vyplněnou smlouvu na příslušném formuláři Vám zašleme poštou k podpisu. Po Vašem podpisu a odeslání zpět bude Vaše smlouva vyřízena.

V nejbližších dnech se rozšíří oblast on-line nabízených produktů pojištění vozidel nejen o další pojišťovny, nabízející zákonné pojištění – povinné ručení, ale také pojištění proti pokutám, úrazové pojištění řidičů a podobně.