Cestovní pojištění přes SMS ... Nevěříte?

Zítra nebo dokonce za pár hodin odjíždíte na dovolenou a zapomněli jste se pojistit? Nevadí, nabízíme rychlé a snadné řešení pojištění přes SMS.

Datum: 29.08.2008


Kromě pojištění přes internet, které si můžete sjednat na našem portálu www.pojisteni.cz Vám umožníme sjednání cestovního pojištění na poslední chvíli přes mobilní telefon. A co k tomu potřebujete? Mobilní telefon, elektronickou platební kartu nebo internetbanking, mezinárodní kód země, kde budete trávit dovolenou a rodná čísla pojištěných. Pomocí 1 SMS lze pojistit pouze jednu osobu.

Ve spolupráci s Wüstenrot pojišťovnou, a.s. Vám nabízíme prostřednictvím SMS produkt Balíček SUPERPLUS, který Vám zajistí komplexní ochranu na cesty do zahraničí: pojištění léčebných výloh, trvalé následky úrazu, odpovědnost za škodu a pojištění zavazadel. Samozřejmostí je lékařská a předcestovní asistence.

Cena je také zajímavá, 35,- Kč/den pro klasické cílové země pro Vaši dovolenou, jako je Chorvatsko, Itálie, Egypt atd. Za cenu 75,- Kč/den můžete vycestovat do zemí jako je např. Kongo, Zambie, Singapur, Brazilie, Čína, USA, Japonsko, Nový Zéland a další.

Nyní už nezbývá nic jiného, než vyzkoušet a přesvědčit se o tom, že to funguje: pojištění přes SMS.