VašeStavba.cz na výstavě Země živitelka

Prezentace VašeStavba.cz nechyběla ani na nejdůležitější jihočeské výstavě Země živitelka.

Datum: 26.08.2008


35. ročník této nejznámější jihočeské akce proběhl ve dnech 21. - 26. srpna 2008. VašeStavba.cz, největší prodejce stavebního materiálu na českém internetu, při tom samozřejmě nemohla chybět. Důvodů je hned několik. Jednak společnost WEDOS, a.s. velmi ráda oslovuje své nové klienty i tímto "osobitějším" způsobem. Dále ráda ukazuje již stávajícím zákazníkům, že opravdu fyzicky existuje. A také proto, že své sídlo má v malebném městečku Hluboké nad Vltavou, které je jen pár kilometrů od jihočeské metropole.

Každou výstavu nás provází nafukovací domeček, který je pro nás charakteristický a vyjadřuje vše, co svým klientům nabízíme - tedy kompletní stavební materiál .

Kolemjdoucí se zajímali především o způsoby a termíny dodání. Dále je zajímaly možnosti plateb. Někteří pouze ocenili fakt, že už pro ně nejsme jen anonymní internetový obchod, ale opravdoví lidé z masa a kostí.

Děkujeme, že jste nás na "živitelce" navštívili a budeme se těšit na další osobní setkání na podzimní výstavě Hobby (16. - 19. října 2008).