Vyzkoušejte cestovní pojištění on-line

Každá pojišťovna má jinou nabídku cestovního pojištění, ve stručnosti Vás s odlišnostmi zkusíme seznámit, abyste si snáze vybrali to správné pojištění pro Vás.

Datum: 15.07.2008


Spolupracujeme s partnery: Wüstenrot pojišťovnou, a. s.; Victoria Volksbanken pojišťovnou, a. s.; Slavia pojišťovnou, a. s. a ČSOB pojišťovnou, a. s., které nabízejí cestovní pojištění. Na našich stránkách www.pojisteni.cz máte možnost si pojištění sjednat z pohodlí domova, z kanceláře, nebo pomocí sms.

Wüstenrot pojišťovna, a. s. nabízí dva typy cestovního pojištění krátkodobého i ročního. Balíčky se liší limity krytí. Wüstenrot Vám nabídne pojištění léčebných výloh, pojištění úrazu, pojištění zavazadel, lékařskou a předcestovní asistenci, připojištění technické pomoci a připojištění nákladů na zásah horské služby v SR. Připojištění technické pomoci Vám pomůže v případě, že cestujete na dovolenou automobilem a potká Vás při cestě jakákoli komplikace - nemusí se jednat jen o autonehodu, ale také o zablokovaný zámek, upadlé kolo a podobně.
 
Victoria Volksbanken pojišťovna, a. s. nabízí několik typů cestovního pojištění, krátkodobého i dlouhodobého, jednotlivé balíčky obsahují určité pojistné krytí, od kterého se také odvíjí cena. V rámci pojištění od Victoria Volksbanken pojišťovny a. s. Budete pojištěni pro odpovědnost za škodu, v případě úrazu, léčebné výlohy a pojištění aktivní asistence jsou samozřejmostí u všech balíčků. Dále nesmíme zapomenout na zavazadla a storno zájezdu.
 
Slavia pojišťovna, a. s. nabízí několik typů pojištění, jak krátkodobé, tak roční pojištění, ale dále rozlišuje klienty na „profesionály a turisty“, jak nám napovídají názvy balíčků. Pojišťovna Slavia Vám pojistí léčebné výlohy, repatriaci, trvalé následky úrazu, smrt úrazem, odpovědnost za škodu a zavazadla. Dále nabízí pojištění zpoždění zavazadel, nevyužité dovolené, zpoždění letu, únos letadla, storno zájezdu a také nezapomíná na Vaše čtyřnohé mazlíčky, pro které zajistí náklady na veterinární léčbu, popřípadě dostanete odškodnění v případě úhynu.
Slavia pojišťovna, a. s. Vám v letošním roce nabízí jubilejní pojistné v případě zakoupení ročního cestovního pojištění k eurokartě. Např. jubilejní roční kompletní cestovní pojištění, které obsahuje léčebné výlohy, trvalé následky úrazu, smrt úrazem, odpovědnost za škodu a zavazadla stojí jednotlivce 490,- Kč a rodinu 960,- Kč.
 
ČSOB pojišťovna, a. s. nabízí v rámci cestovního pojištění dva limity krytí léčebných výloh 1,5 mil Kč a 2,5 mil. Kč. K léčebným výlohám lze připojistit úraz, zavazadla a odpovědnost za škodu. V případě výběru léčebných výloh ve výši 2,5 mil. Kč obsahuje balíček cestovního pojištění doplňkové asistenční služby ZDARMA (lékařské a turistické informace, telefonickou pomoc, tlumočení, překlady, asistenční služby v souvislosti s pracovním pobytem, předčasný návrat, zpoždění letu, ztrátu dokladů, vyslání rodinného příslušníka do nemocnice). ČSOB také nabízí roční karty, které jsou určeny pro klienty, kteří cestují několikrát do roka a délka jednoho pobytu nepřesáhne 45 dní.
 
Cestovní pojištění každé pojišťovny je specifické, záleží na Vás, jaké limity krytí si zvolíte, kolik peněz jste se do cestovního pojištění rozhodli investovat, jestli pojedete jako skupina, rodina nebo jednotlivec a největším parametrem, který ovlivňuje cenu je destinace - místo pobytu Vaší dovolené, výletu nebo služební cesty. Samozřejmě dovolená v Rakousku nebude mít stejné podmínky jako dovolená v Thajsku a dovolená v horách nad 3500 m nebude mít stejné parametry jako odpočinkový pobyt u moře v Chorvatsku.
Nabídku výše uvedených pojišťoven si můžete on-line srovnat a sjednat u nás na stránkách www.pojisteni.cz.