Představujeme projekt Pojištění.cz

Zaměřujeme se na klienty, kteří si nemohou dovolit trávit svůj drahocenný čas v pojišťovnách, proto využijí možnost, kterou nabízí internet - on-line pojištění.

Datum: 14.07.2008


Určitě hledáte různé možnosti jak ušetřit čas, abyste se mohli více věnovat dětem, rodinám, svým zálibám. Částečně Vám s tím můžeme pomoci... Ptáte se jak? Řešení je snadné, nemusíte chodit několikrát do pojišťovny kvůli jedné pojistné smlouvě, ani již čekat hodiny u přepážky ... vše si můžete vyřešit v klidu z domova přes internet na našem portálu www.pojisteni.cz.

V současné době Vám nabízíme on-line sjednání cestovního pojištění. Sjednání je jednoduché, stačí vyplnit formulář, závazně odeslat objednávku, zaplatit pojistné a počkat, až Vám veškeré podklady přijdou poštou k podpisu, potom podepsané pojistné smlouvy odešlete k nám. Tím je Vaše pojištění vyřízeno. Pokud by nám chyběly nějaké informace, potřebné pro vyplnění smlouvy, budeme Vás kontaktovat e-mailem nebo telefonicky, podle toho, co Vám bude více vyhovovat.

Nejenže Vám vyřízení pojištění zabere minimum času, vyřídíte si je kdykoli a kdekoli s přístupem na internet, ale také máte tolik času na rozmyšlenou kolik sami potřebujete. Nikam nemusíte spěchat, v klidu si můžete pročíst nabídky a vybrat si to, co se Vám bude líbit a co bude odpovídat Vašim potřebám a požadavkům. Pokud si nebudete vědět rady, jsme tady pro Vás, můžete nás kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře, nebo telefonu a my Vám rádi poradíme a pomůžeme.

Kromě cestovního pojištění máme v naší nabídce i pojištění životní, právní ochrany, majetku, odpovědnosti, zvířat, úrazové, cizinců a v neposlední řadě povinné ručení a havarijní pojištění. Tato pojištění je možné u nás sjednat on-line přes kontaktní formulář.

Těšíme se na Vaše dotazy, poptávky a objednávky.