Aktuální nabídka WEDOS, a.s. na měsíc červenec 2008

Vážení přátelé, dovolujeme si Vás informovat o aktuálních akčních nabídkách služeb provozovaných společností WEDOS, a.s. na měsíc červenec.

Datum: 09.07.2008


Pravník.cz - www.Pravnik.cz - PORADNA JE K DISPOZICI I V LÉTĚ
Nejnavštěvovanější právní poradna na českém internetu je Vám k dispozici i v průběhu léta a navíc připravujeme několik novinek. Chtěli bychom Vám tímto poděkovat za dosavadní přízeň a podporu našeho serveru. Jeho oblíbenost potvrzuje více než 6.000 návštěvníků každý den a tisíce dotazů a odpovědí na témata, se kterými se setkává většina z nás, ať už v rodině, v práci, v obchodě, na úřadech, u soudu a podobně.

Dohled nad odbornou úrovní a kvalitou našich stránek zajišťuje advokátní kancelář Mgr. Lucie Jindrové. V případě, že řešíte složitější právní problémy nebo potřebujete poskytnout profisionální právní služby, můžete se na tuto advokátní kancelář s důvěrou obrátit na webových stránkách www.pravnik.org. Služby www.pravnik.org jsou Vám k dispozici on-line prostřednictvím Vašeho počítače.


Pojištění.cz - www.Pojisteni.cz - CESTOVNÍ POJIŠTĚNÍ ON-LINE
Vzhledem k tomu, že již nastal čas dovolených, většina z Vás se chystá na nějakou tu cestu. Nikdy nevíte, co se může stát, a proto jsme pro Vás připravili nabídku cestovního pojištění, které je možné uzavřít on-line (https://www.pojisteni.cz/poj/calculator.php?type=4).

V souvislosti s výše uvedeným serverem www.Pravnik.cz jsme nabídku pojištění rozšířili i o pojištění právní ochrany (http://www.pojisteni.cz/cs/pojisteni-pravni-ochrany.html). Připravujeme i další pojistné a finanční produkty. Brzo u nás najdete kompletní nabídku pojistných produktů pro domácnosti a menší firmy, a dále nabídku hypoték a stavebního spoření. Makléřská pojišťovací divize společnosti WEDOS, a.s. Vám vyřeší jakékoliv nároky na pojištění, které máte. Velký zájem je nyní o pojištění zvířat.


VašeStavba.cz - www.VaseStavba.cz - LETNÍ SLEVY u největšího on-line prodejce stavebních materiálů v ČR
Někteří z vás nemají čas na dovolenou a věnují se stavbě, případně rekonstrukci. A v takovém případě jistě oceníte nabídku stavebních materiálů pro hrubou stavbu a interiéry od největšího on-line prodejce stavebních materiálů v ČR. Pro měsíc červenec je připraveno několik velice zajímavých akcí, z nichž vybíráme:
 

 • izolace (slevy až 53%) - nejoblíbenější fasádní polystyren STYROTRADE a další výrobky v akci
   
 • zdící materiály (až 39%) - H+H, YTONG, HELUZ a POROTHERM v akci, která už se nebude letos opakovat
   
 • střešní krytiny (až 31%) - MEDITERRAN, KM BETA, TONDACH a BRAMAC (skladem) za předsezónní akční ceny
   
 • dveře a kování (až 25%) - dveře MASONITE a kování COBRA za ceny
   
 • podlahy (až 29%) - nové zaváděcí ceny na výrobky KRONOTEX
   

Více informací o nabídce a akcích se dozvíte na www.VaseStavba.cz. Internetový obchod nabízí garanci nejnižší ceny na všechny svoje výrobky. Více informací o této garanci nejnižší ceny naleznete na: http://www.vase-stavba.cz/garance-ceny.html.