VašeStavba se prezentuje na výstavě Hobby

Na výstavišti v Českých Budějovicích začal 17. ročník výstavy Hobby. Společnost WEDOS, a.s. se zde prezentuje se svou službou VašeStavba.

Datum: 14.05.2008


Dne 14.5. začala výstava Hobby v areálu českobudějovického výstaviště, kde nás můžete navštívit do neděle 18.5. na dvou stanovištích. První stanoviště je cca 20 m od hlavního vchodu brány č. 1, poblíž autosalonu Peugeot. Poznáte nás podle nafouklého oranžového domečku sahajícího do výšky 5 m s bílým nápisem VašeStavba.cz a přistavěného nákladního automobilu s bílou plachtou a stejnojmenným oranžovým nápisem VašeStavba.cz.

Druhé stanoviště se nachází o 100 m dál, kde Vás přivítají naši zaměstnanci v dobré náladě a s úsměvem na tváři, taktéž v bílo-oranžových barvách reprezentující naší společnost. Rádi Vám poskytnou potřebné informace o stavebních materiálech, které nabízíme, na přání vypočítají cenovou nabídku a ukáží na notebooku naše webové stránky s e-shopem, kde zároveň můžete hned na místě provést svou objednávku. Za provedení závazné objednávky získá zájemce bonusový dáreček, a to skládací dvoumetr, kšiltovku nebo letní klobouček. Každý jiný zákazník je také obdarován propagačním materiálem s logem naší společnosti WEDOS, a.s.. Mezi dárečky patří např. dětmi oblíbený nafukovací balónek, pro tatínky propiska a pro maminky nákupní taška. Přidaný letáček Vám doma napoví, jaký sortiment máme v naší nabídce.

Dále jsou u nás k vidění vzorky podlah Kronotex, vnitřní dveře Masonite, střešní tašky v různých dekorech a tvarech od výrobců KM BETA, Bramac, Tondach. Pórobetonové tvárnice Ytong, balíček tepelné izolace Styrotrade a role izolační vaty značky Orsil. Po ruce jsou Vám k dispozici ceníčky s technickými parametry od všech výrobců stavebních materiálů, kteří s námi spolupracují.

Budeme se těšit na Vaší návštěvu a možnou budoucí spolupráci.